O NAS Zajęcia dodatkowe Programy na których pracujemy

NASZE PRZEDSZKOLE

O NAS

Przedszkole nasze rozpoczęło działalność we wrześniu 1990r roku. Funkcjonuje zgodnie z Ustawą o Systemie Oświaty oraz Ramowym Statutem Publicznego Przedszkola.

Naszymi wychowankami są dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat. Przedszkole jest placówką nowoczesną, posiadającą pięć sal zajęć bogato wyposażonych w różnego typu zabawki i pomoce dydaktyczne, przystosowane do możliwości wiekowych dzieci.

Jest to budynek wolnostojący, parterowy, otoczony dużym ogrodem wyposażonym w nowoczesny, bezpieczny i atrakcyjny sprzęt do zabawy. Przedszkole posiada System Telewizji Przemysłowej; monitorowane są: szatnie, ogród oraz główne wejście do przedszkola.

• Przedszkole Miejskie nr 59

ul. Długosza 11A