KADRA PEDAGOGICZNA

Dyrektor Przedszkola- mgr Dorota Witek - nauczyciel dyplomowany, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna. Absolwentka studiów podyplomowych z Zarządzania, Edukacji Europejskiej oraz Szkolny Doradca Zawodowy. Ukończyła również Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Od 2001 r na liście MEN ekspert do spraw awansu zawodowego nauczycieli. Członek Komisji Dyscyplinarnej dla nauczycieli przy Wojewodzie  Śląskim.  Autorka artykułów z zakresu edukacji i wychowania dziecka w wieku przedszkolnym.

Wicedyrektor Przedszkola - mgr Marta Legut - nauczyciel dyplomowany, absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Pedagogicznej na kierunku Pedagogika z zakresu Zintegrowanej Edukacji Wczesnoszkolnej i Wychowania Przedszkolnego oraz absolwentka Uniwersytetu Śląskiego na wydziale Pedagogiki i Psychologii.

mgr Violetta Markowska - nauczyciel dyplomowany, absolwentka Wyższej Szkoły Edukacji Wczesnoszkolnej w Mysłowicach w zakresie nauczanie początkowe i wychowanie przedszkolne oraz absolwentka Uniwersytetu Śląskiego na wydziale Pedagogiki i Psychologii. Ukończyła studia podyplomowe Zarządzanie Placówkami Oświatowymi

mgr Mariola Olechowicz - nauczyciel dyplomowany, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna oraz absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Pedagogika Specialna w zakresie Profilaktyki i Resocjalizacji.

mgr Arletta Strumińska - nauczyciel dyplomowany, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego na wydziale Pedagogiki i Psychologii oraz absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Wychowanie Fizyczne na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

mgr Marta Winckiewicz - nauczyciel dyplomowany, absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu na kierunku Administracja z zakresu Administracji Publicznej. Absolwentka Wyższej Szkoły Humanitas z zakresu Zintegrowanej Edukacji Wczesnoszkolnej i Wychowania Przedszkolnego.

mgr Monika Szymanek - nauczyciel mianowany, absolwentka Wyższej Szkoły Humanitas z zakresu Zintegrowanej Edukacji Wczesnoszkolnej i Wychowania Przedszkolnego oraz absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną

mgr Beata Kowalczyk - nauczyciel mianowany, absolwentka Wyższej Szkoły Biznesu
z zakresu Zintegrowanej Edukacji Wczesnoszkolnej i Wychowania Przedszkolnego
z niepełnosprawnością intelektualną

mgr Milena Kowalska - nauczyciel kontraktowy, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego
w Katowicach na kierunku Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne na wydziale Pedagogiki i Psychologii.

mgr Karolina Czosnyka - nauczyciel początkujący, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Filologia oraz absolwentka Wyższej Szkoły Biznesu w zakresie Kwalifikacyjne Pedagogiczne Studia Podyplomowe oraz Zintegrowanej Edukacji Wczesnoszkolnej
i Wychowania Przedszkolnego

Bożena Gajdzik - nauczyciel dyplomowany, absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Pedagogicznej na kierunku Pedagogika z zakresu Zintegrowane Kształcenie Wczesnoszkolne i Przedszkolne oraz absolwentka Studium Wychowania Przedszkolnego

Cała kadra przedszkola posiada pełne kwalifikacje wymagane do pracy z dziećmi. Nauczyciele doskonalą się zawodowo uczestnicząc w różnorodnych warsztatach, konferencjach metodycznych, kursach doskonalących i kwalifikacyjnych, studiach podyplomowych (między innymi z zakresu Pierwszej Pomocy) oraz innych wynikajacych z potrzeb dzieci, rodziców i placówki. Tworzą klimat wysokiej kultury osobistej i taktu pedagogicznego. Rada Pedagogiczna to twórczy, refleksyjni i oddani dzieciom praktycy.